Chcesz z nami współpracować? Skontaktuj się z nami!

Prymus Autoryzowany Dystrybutor Electrolux – konferencja

konferencja prymus

Prymus Autoryzowany Dystrybutor Electrolux wziął udział w spotkaniu, które było specjalnym zaproszeniem w ramach podziękowań za świetną współpracę i najlepsze wyniki sprzedażowe produktów marki Electrolux. Zaproszenie otrzymała tylko nasza firma w ramach podziękowania za najwyższy wynik w sprzedaży klimatyzacji Electrolux w Polsce w ubiegłym roku. Zostaliśmy nagrodzeni za nasze ogromne zaangażowanie w promocję marki i czuliśmy się bardzo zaszczyceni tym wyróżnieniem. Dodatkowym ukoronowaniem wyników sprzedażowych było odebranie z rąk Sales Managera Electrolux drobnych upominków w postaci sprzętu AGD.

Prymus Autoryzowany Dystrybutor Electrolux uczestniczył w konferencji na temat nowych produktów marki Electrolux

Spotkanie odbyło się w malowniczej miejscowości Mierki k. Olsztynka. Na miejscu zastaliśmy piękny ośrodek w zacisznej okolicy, gdzie mogliśmy podziwiać mazurskie krajobrazy o wschodzie słońca. To była prawdziwa odskocznia od codziennego, miejskiego zgiełku.

Po krótkim odpoczynku pierwszego dnia udaliśmy się na szkolenie branżowe, podczas którego poszerzyliśmy naszą wiedzę na temat najnowszych produktów, jak i również technologii w ofercie Electrolux. Cenną wartością tego spotkania była możliwość wzajemnej wymiany doświadczeń, dzięki temu jesteśmy świetnie przygotowani na nadchodzący sezon. Opowiemy naszym Partnerom o nowościach w branży oraz wyjaśnimy zagadnienia techniczno-handlowe, dotyczące firmy Electrolux.

Na zakończenie kolejną okazją do konwersacji branżowych, jak również do rozmów na luźniejsze tematy było wieczorne ognisko.

Całe spotkanie było bogate w wiedzę i nowe doświadczenia dla naszej ekipy Prymusów.

Zobacz relacje z innych konferencji w naszej sekcji Aktualności z życia i rozwoju firmy Prymus!

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *