Chcesz z nami współpracować? Skontaktuj się z nami!

Prymus rozdaje prezenty – oferta świąteczna

Baner "prymus rozdaje prezenty"

Ho, ho, ho! W tym roku to Prymus jest Świętym Mikołajem i rozdaje prezenty! Specjalnie dla naszych partnerów przygotowaliśmy podarunek. Przy zakupie 10 kręgów rur miedzianych w otulinie, możecie kupić skrzynkę na narzędzia firmy Wipcool za 1 złoty!

Oferta ważna do 22.12.2023 r.

Dostępne rodzaje rur miedzianych w otulinie:

Kręgi rur można mieszać dowolnie.

Wysokiej jakości plastik polipropylenowy to materiał o doskonałych właściwościach mechanicznych i trwałości, który sprawia, że skrzynka na narzędzia jest solidna i odporna na uszkodzenia. Skrzynka jest wykonana z pogrubionego plastiku, co zwiększa jego wytrzymałość i chroni przechowywane w nim narzędzia przed przypadkowymi upadkami.

Warto zauważyć, że skrzynka jest przystosowana do zamykania na kłódkę, co umożliwia skuteczne zabezpieczenie skrzynki narzędziowej przed niepożądanym dostępem. Zamknięcie na klipsy przyczynia się do bezpiecznego przenoszenia narzędzi, a także chroni je przed przypadkowym wypadnięciem podczas transportu.

Antypoślizgowy uchwyt, wykonany z tego samego trwałego plastiku PP, jest ergonomiczny i zapewnia wygodne trzymanie. Dzięki temu skrzynka jest łatwa do przenoszenia, nawet gdy jest pełna narzędzi. Uchwyt ten jest również odporny na ślizganie, co zwiększa stabilność i bezpieczeństwo podczas przenoszenia.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *