Chcesz z nami współpracować? Skontaktuj się z nami!

O firmie

siedziba firmy prymus HVAC
Dlaczego my?

Zaangażowanie, doświadczenie i profesjonalne podejście do współpracy

Przez lata funkcjonowania naszej fimy zdobyliśmy wiele pozytywnych opinii klientów, stań się jednym z nich i zaufaj naszej hurtowni HVAC-R Prymus24.pl.

Naszym podstawowym profilem działalności jest dystrybucja komponentów układów chłodniczych i systemów klimatyzacji. Stawiamy na ciągły rozwój i poszerzanie naszego asortymentu, tak, by nasi Klienci mieli stały dostęp do wielu popularnych produktów z branży HVAC-R, od klimatyzatorów, po sprężarki, jak i akcesoria do montażu. Z roku na rok zwiększamy nasze obroty stając się jedną z największych hurtowni chłodniczych w kraju.

Tak to się zaczęło...

PRYMUS – czołowy dystrybutor chłodnictwa i klimatyzacji w Polsce – działamy nieprzerwanie od 1990 roku. Skrupulatnie dobrana kadra oraz ogromne zaangażowanie w ciągły rozwój sprawiły, że PRYMUS szybko znalazł się na szczycie firm w branży HVACR.

Nasze portfolio obejmuje wszystkie niezbędne elementy składowe instalacji chłodniczych oraz systemów klimatyzacji a ofertę kierujemy zarówno do firm wykonawczych oraz handlowych, jak i do klientów indywidualnych. Stawiamy na szeroką dystrybucję asortymentu dla branży chłodniczej i klimatyzacyjnej. Nie świadczymy usług montażowo-serwisowych – zostawiamy to naszym Partnerom.

urządzenia chłodnicze

Chłodnictwo, klimatyzacja, pompy ciepła

Głównymi filarami naszej działalności są obecnie chłodnictwo, klimatyzacja, pompy ciepła oraz fotowoltaika, a swoim zasięgiem działania obejmujemy już całą Polskę oraz część rynku europejskiego.

Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu naszych pracowników PRYMUS to dzisiaj dynamicznie rosnące przedsiębiorstwo, które nieustannie pracuje na miano sprawdzonego dostawcy i solidnego partnera. Wśród naszych klientów są już setki punktów handlowych oraz zakładów serwisowych w całej Polsce, a własna flota samochodowa pozwala nam docierać w niemal każde miejsce prowadzonej inwestycji w możliwie krótkim czasie.

A teraz poznaj markę SKL

Firma PRYMUS jest Autoryzowanym Dystrybutorem włoskiej marki SKL, oferującej wysokiej jakości asortyment chłodniczy, jak wentylatory osiowe ssące, silniki do wentylatorów, wentylatory do lad chłodniczych, regulatory temperatury, przewody grzejne, filtry odwadniające, zawory serwisowe, czynniki chłodnicze, kondensatory, środki do czyszczenia skraplaczy i wiele innych.

baner skl