Chcesz z nami współpracować? Skontaktuj się z nami!

Klimatyzatory

Projekt bez nazwy (56)

Dostarczamy klimatyzatory firmom instalacyjnym posiadającym uprawnienia F-gazowe. Nasza hurtownia posiada w stałej sprzedaży wiodące marki klimatyzatorów ściennych i komercyjnych firm KAISAI i LG. Prymus HVACR zaopatruje instalatorów również w niezbędne akcesoria i części zamienne do klimatyzacji. Urządzenia posiadają wiele poszukiwanych obecnie funkcji oczyszczających powietrze jak filtracja, jonizacja oraz wpływających na komfort użytkowania, nawiew 3D, moduł WiFi, tryb Gear i ECO. Do obsługi wielu pomieszczeń rekomendujemy systemy multi-split, które pozwalają na podłączenie do jednego agregatu kilku jednostek wewnętrznych.

Potrzebujesz porozmawiać z konsultantem?

Polecane

Klimatyzator Kaisai care KWC-18 CG komplet

Ścienny klimatyzator o mocy  grzewczej 5,6 kW (chłodniczej 5,3kW), który skutecznie usuwa z powietrza wirusy, bakterie pleśnie i grzyby za pomocą lampy UV. Podwójna filtracja skutecznie zatrzymuje pyłki, kurz i niechciane zapachy. Funkcja sterylizacji 56ºC dodatkowo wspomaga niszczenie drobnoustrojów. Moduł WiFi pomaga sterować urządzeniem za pomocą telefonu lub tabletu. Tryby ECO i GEAR pomagają efektywnie kontrolować zużycie energii elektrycznej. Funkcja 3D – sterowanie pionowe i poziome żaluzjami – zapewnia równomierny rozkład temperatury pomieszczenia.

Klimatyzator Kaisai KCA3U-12HRG32X ( jedn.wewn.)

Klimatyzator 3,5kW kasetonowy typu Kompakt (jednostka wewnętrzna) przeznaczony do obiektów wymagających wydajnej klimatyzacji. Charakteryzuje je cicha praca, duża wydajność i liczne funkcje wspomagające zdrowe, komfortowe i ekonomiczne użytkowanie. 4-żyłowa linia komunikacyjna między jednostkami. Tryby eco i gear. Grzałki sprężarki i tacy skroplin, płynna regulacja wentylatora, ogrzewanie 8°C, samooczyszczanie parownika.