Chcesz z nami współpracować? Skontaktuj się z nami!

Pompy ciepła

pompa ciepla

Pompy ciepła stanowią idealną alternatywę dla kotłów gazowych, węglowych czy peletowych. Służą nie tylko do ogrzewania pomieszczeń, zapewniają też ciepłą wodę użytkową (C.W.U.) oraz posiadają dodatkowo możliwość chłodzenia powietrza. W naszej ofercie posiadamy ekologiczne pompy ciepła typu split i monoblok, które są idealną propozycją dla posiadaczy domów, sklepów, biur i lokali usługowych. Są to nowoczesne i energooszczędne rozwiązania typu powietrze-woda oraz powietrze-powietrze. Urządzenia tego typu stanowią niezawodne a zarazem niedrogie źródło ciepła, ponieważ pobierają darmową energię z powietrza. Są przy tym niemal bezobsługowe.

Potrzebujesz porozmawiać z konsultantem?

Polecane

Podstawa pompy ciepła P-1740 200kg

Ocynkowana, malowana proszkowo na kolor  RAL 9002 (biało/szary) podstawa pod pompy ciepła o udźwigu do 200 kg, z regulacją szerokości od 480 do 830 mm, stała wysokość 400 mm, stała głębokość 420 mm.

Energooszczędna pompa ciepła monoblok Kaisai KHC-10RY3B 10,00kW to łatwe w montażu urządzenie grzewcze posiadające certyfikat Keymark. Cała hydraulika w jednostce zewnętrznej – pompa obiegowa, naczynie przeponowe, zawory, czujnik przepływu, podgrzewacz przepływowy. Instalacja chłodnicza w całości wbudowana, dzięki czemu do montażu nie jest potrzebny chłodnik i uprawnienia F-GAZ.  KHC-10RY3-B o wydajności grzewczej nominalnej 10,00kW, w klasie A+++. Zasilanie 380 – 415 V 3~ 50Hz. Szczytowe źródło ciepła w trzech stopniach 3, 6, 9 kW. 3 lata gwarancji z możliwością przedłużenia do 5.