Chcesz z nami współpracować? Skontaktuj się z nami!

Arabskie ciepło w marcu czyli podsumowanie wycieczki do Dubaju

Prymus wyjazd do Dubaju

W dniach 6-13 marca 2024 roku odbyła organizowana przez nas wycieczka do Dubaju dla klientów którzy zamawiają u nas najwięcej. Podczas tej wyjątkowej podróży nasi partnerzy mieli okazję doświadczyć bogactwa kulturowego, zapierających dech w piersiach widoków oraz luksusowego stylu życia z którego słynie to miasto.

Podróż rozpoczęła się wspaniale, gdy grupa spotkała się na lotnisku, pełna ekscytacji i gotowa na niezapomniane przygody. Nasz doświadczony zespół przewodników zapewnił kompleksową opiekę i profesjonalne wsparcie przez cały czas trwania wycieczki, co pozwoliło uczestnikom skupić się na relaksie i odkrywaniu nowych miejsc.

W Dubaju uczestnicy mieli okazję do zwiedzenia najbardziej znanych atrakcji, takich jak Burj Khalifa, najwyższy budynek na świecie, Mall of the Emirates, gdzie można zrobić zakupy w najlepszych butikach oraz doświadczyć ekscytujących atrakcji rozrywkowych (na przykład zjechać na nartach), oraz Palm Jumeirah, architektoniczne arcydzieło i symbol luksusu.W trakcie wycieczki grupa miała również okazję do odkrycia bogactwa kulturowego Dubaju poprzez wizytę w muzeum kawy oraz spacer po tradycyjnym bazarze, gdzie mogli zakosztować lokalnych specjałów i nabyć autentyczne pamiątki. Nie można zapomnieć o relaksujących chwilach spędzonych nad zatoką Dubajską oraz podczas rejsu łodzią.

Lecz zwiedzanie to nie wszystko. Ważnym elementem wycieczki były również spotkania w kuluarach, gdzie rozmawialiśmy o branży, nowościach oraz przeprowadzaliśmy szkolenia.

Wycieczka do Dubaju była pełna niezapomnianych wrażeń i emocji. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział oraz zaufanie. Mamy nadzieję, że ta podróż pozostanie w ich wspomnieniach na zawsze jako niezapomniana przygoda.

Do zobaczenia na przyszłym wyjeździe!

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *