Chcesz z nami współpracować? Skontaktuj się z nami!

Targi chłodnicze luty 2024

baner prymus zaprasza na targi

Ciepłe powietrze w zimie, świeże powietrze latem – wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest odpowiednie zarządzanie klimatem w naszych pomieszczeniach. Aby pozostać na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami w dziedzinie ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC), nie ma lepszego miejsca niż prestiżowe targi branżowe HVAC ENEX oraz Warsaw HVAC Expo. Dlatego zapraszamy Państwa do uczestnictwa w nich.

Enex – Największe targi odnawialnych źródeł energii w Polsce
Daty: 07-08.02.2024
Lokalizacja: Targi Kielce S.A. ul. Zakładowa 1 25-672 Kielce
Nasze stoisko: A-18
Link: https://www.targikielce.pl/enex

Warsaw HVAC Expo – Międzynarodowe targi techniki grzewczej, wentylacji i klimatyzacji
Daty: 27-29.02.2024
Lokalizacja: Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn
Nasze stoisko: F4.31 & F1.04
Link: https://warsawhvacexpo.com/

Na targach będziecie mogli Państwo zapoznać się z całą naszą ofertą w przygotowanych przez nas folderach produktowych oraz sprawdzić i przetestować jakość naszych poszczególnych produktów na żywo. Na naszym stoisku zaprezentujemy dla was asortyment marki:

Spotkaj się z nami na targach Enex w hali A stoisko 18 oraz na targach Warsaw HVAC Expo gdzie przygotowaliśmy dla was aż 2 stoiska F4.31 & F1.04, aby zaprezentować naszą bogatą ofertę dla wszystkich instalatorów z branży HVACR.

Targi chłodnicze HVAC to nie tylko okazja do zapoznania się z najnowszymi produktami i usługami, ale także świetny sposób na poszerzenie wiedzy. Liczne seminaria, prezentacje i warsztaty poprowadzone przez liderów branży dostarczą uczestnikom wglądu w najnowsze technologie, trendy i normy regulacyjne. Odkryjcie, jakie nowoczesne rozwiązania mogą zrewolucjonizować wasze projekty związane z klimatyzacją, wentylacją i ogrzewaniem.

Aby otrzymać darmowy bilet na targi chłodnicze należy się zarejestrować – https://warsawhvacexpo.com/rejestracja/ oraz https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych-2024

Do zobaczenia na targach!

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *