Chcesz z nami współpracować? Skontaktuj się z nami!

Prymus HVACR – szkolenie, konferencja we Wieliczce

prymus hvacr szkolenie

Prymus HVACR w ubiegły weekend zorganizował szkolenie branżowe organizowane przez naszą firmę. W tym roku wraz z naszymi najbardziej aktywnymi partnerami biznesowymi wybraliśmy się do pięknego miasta na południu Polski, Wieliczki. To właśnie tam odbyła się konferencja o tematyce HVACR.

prymus hvacr szkolenie

Konferencja i integracja z Prymusem

Byliśmy szczególnie dumni z okrągłej rocznicy spotkania, gdyż była to już 50 edycja takiego wydarzenia. Spotkanie zarówno informacyjne, zwiększające wiedzę, jak również okazja do wspólnego wypoczynku. Pomiędzy konferencjami zacieśnialiśmy więzi oraz spędzaliśmy miło czas. Zatem, łączyliśmy przyjemne z pożytecznym.

prymus hvacr szkolenie

Z Prymus HVACR wiedza branżowa i szlaki zdobyte

Naszych Gości zaprosiliśmy na wspólną wędrówkę szlakami po zjawiskowo pięknych solnych podziemiach Kopalni Soli „Wieliczka”. Blisko 3 kilometry krętych korytarzy, 800 schodów do pokonania i zejście na głębokość 135 metrów pod ziemię – to dopiero był wyczyn! Po długiej wędrówce turystycznymi szlakami, mieliśmy okazję skosztować przysmaków kuchni polskiej w Karczmie Górniczej, na głębokości 125 metrów.

W kolejnym dniu odwiedziliśmy także pobliski Kraków, gdzie zwiedzaliśmy wspólnie podziemia Rynku Głównego (udostępnione dla zwiedzających dopiero w 2010 roku!). Wędrowaliśmy pod ziemią, wokół Sukiennic, szklanymi pochylniami i kładkami, zawieszonymi ponad zachowanymi średniowiecznymi traktami, z których najstarsze pochodzą podobno z XI wieku.

W niedzielę chętni ponownie zjechali do kopalni, tym razem szybem Daniłowicza, gdzie w przepięknej solnej komnacie – Kaplicy Św. Kingi – odbyła się Msza św.

Wszystkim uczestnikom wyjazdu z PRYMUSEM dziękujemy za mile spędzony czas !

Instalatorze, czy chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy do Strefy Partnera Prymus HVACR!

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *