Chcesz z nami współpracować? Skontaktuj się z nami!

Klimatyzacja ścienna

Klimatyzacja ścienna to idealna inwestycja na zbliżające się lato, które przypomina nam zeszłoroczne, upalne dni. Klimatyzacja przede wszystkim kojarzy się z chłodzeniem pomieszczeń, jednak nie zapominajmy o tym, że świetnie sprawdza się jako urządzenie zapewniające ciepło podczas zimowych dni.

Jak działa klimatyzacja ścienna?

Klimatyzacja swoje spełnia swoje zadanie dzięki czynnikowi chłodniczemu, który w postaci cieczy przedostaje się do prawnika. Tam natomiast dochodzi do parowania, które schładza parownik. Dalej za wprowadzenie do obiegu schłodzonego powietrza odpowiada wentylator, dzięki temu temperatura w całym pomieszczeniu zostaje obniżona.

Następnie czynnik chłodzący (w postaci gazu) wprowadza się do sprężarki i skraplacza. W trakcie tego etapu wzrasta temperatura, która obniżona jest wentylatorem z jednostki zewnętrznej. Czynnik chłodzący (w postaci cieczy) przekazuje się do jednostki wewnętrznej, gdzie dochodzi do rozprężenia cieczy.

Czy warto kupić klimatyzację ścienną?

Klimatyzator ścienny swoje zastosowanie znajduje w domach jednorodzinnych, w miejscach publicznych czy punktach usługowych. Jest to urządzenie intuicyjne o bardzo łatwej obsłudze, dzięki temu użytkownik pełni stałą kontrolę nad temperaturą w pomieszczeniu. Do sterowania klimatyzacją służy specjalny pilot. 

Klimatyzator ścienny LG to bardzo ciche urządzenie, dlatego można go używać nawet w nocy. Zaprojektowany w taki sposób, aby bez problemu pasował do każdego pomieszczenia i nie wyróżniał się na tle innych elementów.

Klimatyzatory ścienne Kaisai składają się z dwóch jednostek. Jedna umieszczona jest w wewnątrz budynku, a druga na zewnątrz. Dzięki temu wydajność klimatyzatora jest maksymalnie zwiększona.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *