O nas

PRYMUS – lider dystrybucji chłodnictwa oraz klimatyzacji w Polsce – działamy od 1990 roku.

Skrupulatnie dobrana kadra oraz ogromne zaangażowanie w ciągły rozwój sprawiły, że PRYMUS szybko znalazł się na szczycie firm w swojej branży.

Nasze portfolio obejmuje wszystkie niezbędne elementy składowe instalacji chłodniczych oraz systemów klimatyzacji a ofertę kierujemy zarówno do firm wykonawczych oraz handlowych, jak i do klientów indywidualnych. Stawiamy na szeroką dystrybucję asortymentu dla branży HVAC/R, nie świadcząc przy tym usług montażowo-serwisowych – zostawiamy to naszym Partnerom.

Przez lata funkcjonowania naszej fimy zdobyliśmy wiele pozytywnych opinii klientów, stań się jednym z nich i zaufaj hurtowni chłodniczej Prymus24.plNaszym podstawowym profilem działalności jest dystrybucja komponentów układów chłodniczych i systemów klimatyzacji. Stawiamy na ciągły rozwój i poszerzanie naszego asortymentu, tak, by nasi Klienci mieli stały dostęp do wielu popularnych produktów z branży HVAC-R, od klimatyzatorów, przez sprężarki, po akcesoria do montażu. Z roku na rok zwiększamy nasze obroty stając się jedną z największych hurtowni chłodniczych w kraju.

Najwyższe wyniki sprzedaży klimatyzacji Electrolux jakie w ostatnim czasie osiągnęła nasza firma, jak również nasze ogromne zaangażowanie w promocję marki sprawiły, że PRYMUS stał się czołowym dystrybutorem klimatyzacji Electrolux w Polsce. Poza sprzedażą klimatyzatorów oraz wszelkich niezbędnych materiałów montażowych nasi partnerzy handlowi mogą liczyć także na naszą pomoc w doborze odpowiednich urządzeń.


PRYMUS - Autoryzowany Dystrybutor Klimatyzacji Electrolux

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!