Dołącz do Prymusa

PRYMUS – czołowy dystrybutor chłodnictwa i klimatyzacji w Polsce – działamy nieprzerwanie od 1990 roku. Skrupulatnie dobrana kadra oraz ogromne zaangażowanie w ciągły rozwój sprawiły, że PRYMUS szybko znalazł się na szczycie firm w branży HVACR.

Nasze portfolio obejmuje wszystkie niezbędne elementy składowe instalacji chłodniczych oraz systemów klimatyzacji a ofertę kierujemy zarówno do firm wykonawczych oraz handlowych, jak i do klientów indywidualnych. Stawiamy na szeroką dystrybucję asortymentu dla branży chłodniczej i klimatyzacyjnej. Nie świadczymy usług montażowo-serwisowych – zostawiamy to naszym Partnerom.

Przez lata funkcjonowania naszej fimy zdobyliśmy wiele pozytywnych opinii klientów, stań się jednym z nich i zaufaj hurtowni chłodniczej Prymus24.pl.


Naszym podstawowym profilem działalności jest dystrybucja komponentów układów chłodniczych i systemów klimatyzacji. Stawiamy na ciągły rozwój i poszerzanie naszego asortymentu, tak, by nasi Klienci mieli stały dostęp do wielu popularnych produktów z branży HVAC-R, od klimatyzatorów, przez sprężarki, po akcesoria do montażu. Z roku na rok zwiększamy nasze obroty stając się jedną z największych hurtowni chłodniczych w kraju.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!