Zajmujesz się chłodnictwem i klimatyzacją? Zostań naszym Partnerem Handlowym i kupuj w cenach hurtowych !

Od ponad 30 lat w zajmujemy się dystrybucją chłodnictwa i klimatyzacji. Zaopatrujemy w towar wysokiej jakości setki firm działających w branży HVAC-R w całej Polsce.

Nasza platforma zakupowa B2B daje Państwu możliwość składania u nas zamówień przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu - wystarczy komputer lub smartfon z dostępem do Internetu. Nie muszą Państwo już więcej tracić czasu na dojazdy do hurtowni - towar dostarczymy we wskazane miejsce.

Rejestracja w naszym serwisie gwarantuje naszym Partnerom nie tylko dostęp do cen hurtowych i aktualnych promocji, ale także podgląd wystawionych faktur i dokumentów księgowych. Istnieje też możliwość zapisywania listy produktów ulubionych i ponawiania zamówień.

Zobacz oferty dedykowane dla Ciebie!


Jak zarejestrować się na naszej platformie zakupowej i uzyskać dostęp do cen hurtowych PRYMUS?


Aby dokonywać zakupów w internetowym sklepie PRYMUS w cenach ze specjalym rabatem dla firm, należy zarejestrować się w naszym serwisie i uzyskać status "Klienta Hurtowego" - dotyczy firm działających w branży chłodniczej i klimatyzacji.

W celu rejestracji należy wypełnić: FORMULARZ REJESTRACJI HURTOWNIKA. Po rozpatrzeniu zgłoszenia zostanie do Państwa przesłany e-mail informujący o przyznanym statusie.

UWAGA: Zaznaczenie opcji NEWSLETTER podczas rejestracji gwarantuje wiele przywilejów i korzyści podczas zakupów w naszym sklepie, a w szczególności, pierwszeństwo w dostępie do informacji o atrakcyjnych promocjach dostępnych wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

Aby dokonywać zakupów hurtowych, należy zalogować się w sklepie jako Klient Hurtowy, przy użyciu swojego loginu i hasła.