Chcesz z nami współpracować? Skontaktuj się z nami!

Prymus – nowy panel B2B dla firm z branży HVACR

prymus

Prymus już od kilku lat umożliwia swoim Partnerom dokonywanie zakupów poprzez platformę B2B. Dogodność robienia zakupów 24h na dobę, dostęp do aktualnych promocji oraz możliwość kontroli aktualnego stanu zamówień, przypada do gustu coraz większej rzeszy naszych klientów.

Nowy panel zakupowy Prymus to nowe możliwości dla branży HVACR

Chcąc jednak wyjść naprzeciw rosnącym wymaganiom użytkowników naszego systemu postanowiliśmy wprowadzić nowe rozwiązania technologiczne na zupełnie nowej witrynie internetowej. Nowoczesny, przejrzysty design, łatwa nawigacja i uproszczony proces rejestracji. To z pewnością spodoba się naszym klientom, zaś ulepszony algorytm wyszukiwania przyspieszy odnajdywanie towarów i poda dokładniejsze wyniki. W sekcji FAQ znajdą Państwo najczęściej zadawane pytania klientów, dostępna jest również możliwość kontaktu z nami bezpośrednio poprzez czat na stronie.

Instalatorze, zamawiaj szybko i wygodnie

Dedykowana platforma zakupowa Panel B2B Prymus dla wszystkich instalatorów z branży HVACR. Zarejestruj się i wejdź do Strefy Partnera, ciesz się darmowymi dostawami, rabatami i informacjami na temat nowości!

Zapraszamy do kontaktu !

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *